Vizyonumuz

İstanbul'un tüm noktalarında arıza oluşan İstanbul Genel Merkez Servis Her marka kombilerin tamir ve bakımını standartların üzerinde bir hizmetle sonuçlandırmak, Müşterilerin güvenini kazanıp, yüksek verimli cihazlar oluşturmak,Sektördeki tüm tecrübe ve deneyimimizi her müşteriye yansıtmak.

İstanbul Genel Merkez Servis olarak sadece servis hizmeti değil aynı zamanda müşteri temsilcileri ile yüksek kalitede hizmet sunmayı da hedefliyoruz.

Çamaşır Makinesi,Bulaşık Makinesi,Buzdolabı,Çamaşır Kurutma Makinesi,Klima ve Kombi ürünlrine hizmet ve teknik destek vermekteyiz. Servisimiz,Teknisyenlerini teknisyen yetiştirme eğitimini tamamlamış sertikalı kişilerden oluşturmaktadır.

Firmamız uzun yıllardır konusunda uzmanlaşmış ve sertefikalı uzman kadrosu ile siz değerli müşterilerine kusursuz servis hizmeti sunmaktadır. Her marka ve modelde , buzdolabı , çamaşır makinası , bulaşık makinası alanında teknik servis hizmet vermektedir.Müşteri memnuniyetini ön planda tutup garantili teknik servis hizmeti vermekteyiz.

 

Misyonumuz

• Bizi seçen tüketicilerin hak ve zamanlarına saygı duyarak hizmet vermek,
• Teknisyen ve personelin moralini yüksek tutarak daha verimli çalışmalarını sağlamak,
• Çevremizi, insanlara ve tüm değerlere saygı çerçevesinde sorumluluklarımızı yerine getirmek,
• İstanbul Genel Merkez Servis kombi teknik servisi adı altında İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine profesyonel hizmet götürmek,
• İstanbul Genel Merkez Servis kombi servisi olarak bakım, onarım ve montaj konularında sürekli kendimizi geliştirip, müşteriye en kaliteli hizmeti sunmak