Beyaz Eşya Servisi aynı gün içerisinde adresinize servis yönlendirmektedir.Cihazın Garanti durumunu sorgulamak servis kaydı oluşturmak ve benzeri şeyler yapmak için Beyaz Eşya Servisi çağrı merkezi ile iletişime geçerek cihaz ile ilgili işlemlerinizi hızlı biçimde gerçekleştirebilirsiniz. İstanbul’un Asya ve Avrupa yakasında bulunan mobil ekiplerimiz aracıyla Beyaz Eşya Teknik Servis hizmeti sunmaktayız. Beyaz Eşya Servisi onarım sonrası ürüne 1 yıl parça ve işçilik Garanti imkanı sunmaktadır garantili servis imkanından faydalanmak için ilgili numaralı Çağrı destek hattımızı arayarak gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

İstanbul Genel Merkez Servis

İstanbul Genel Merkez Servis

Beyaz Eşya Servisi aynı gün içerisinde adresinize servis yönlendirmektedir.Cihazın Garanti durumunu sorgulamak servis kaydı oluşturmak ve benzeri şeyler yapmak için Beyaz Eşya Servisi çağrı merkezi ile iletişime geçerek cihaz ile ilgili işlemlerinizi hızlı biçimde gerçekleştirebilirsiniz.

İNCELE
Neden Biz ?

Neden Biz ?

İstanbul'un tüm noktalarında arıza oluşan İstanbul Genel Merkez Servis Her marka kombilerin tamir ve bakımını standartların üzerinde bir hizmetle sonuçlandırmak, Müşterilerin güvenini kazanıp, yüksek verimli cihazlar oluşturmak,Sektördeki tüm tecrübe ve deneyimimizi her müşteriye yansıtmak. İstanbul Genel Merkez Servis olarak sadece servis hizmeti değil aynı zamanda müşteri temsilcileri ile yüksek kalitede hizmet sunmayı da hedefliyoruz.

İNCELE
Tüm İlçelere Hizmet !

Tüm İlçelere Hizmet !

Çamaşır Makinesi,Bulaşık Makinesi,Buzdolabı,Çamaşır Kurutma Makinesi,Klima ve Kombi ürünlrine hizmet ve teknik destek vermekteyiz. Servisimiz,Teknisyenlerini teknisyen yetiştirme eğitimini tamamlamış sertikalı kişilerden oluşturmaktadır. Firmamız uzun yıllardır konusunda uzmanlaşmış ve sertefikalı uzman kadrosu ile siz değerli müşterilerine kusursuz servis hizmeti sunmaktadır.

İNCELE